Reklamacje i zwroty

Zwrot

Zwrot

Akceptujemy zwroty bez podania przyczyny do 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu, nie może nosić śladów i zapachów użytkowania, musi posiadać komplet metek, a do zwrotu musi być dołączony dowód zakupu. Wszystkie zwroty towaru odbywają się na koszt Kupującego.
Wymiana

Wymiana

Każdy zakupiony produkt możesz również w przeciągu 14 dni roboczych wymienić na inny kolor lub rozmiar. Warunki przyjęcia wymiany są takie, jak w przypadku zwrotu. Freeshion pokrywa koszty wysyłki wymienionego towaru do Klientów.
Reklamacja

Reklamacja

W przypadku stwierdzenia wad towaru, a w szczególności mechanicznego uszkodzenia  lub niezgodności produktu z zamówieniem, klient uprawniony jest do złożenia reklamacji. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zostać złożone przez formularz dostępny do pobrania poniżej. Reklamacja rozpatrywana jest w przeciągu 14 dni roboczych od dnia jej otrzymania. Freeshion ponosi odpowiedzialność za jakość produktu przez 24 miesiące od otrzymania go przez klienta i w tym okresie podlega on zwrotom na gwarancji.

Szczegółowe warunki: