Nasz zespół

Każdy etap tworzenia jest tak samo ważny, jak ważne są dla nas osoby, które za nie odpowiadają. Mamy ogromne szczęście, że pracują z nami ludzie, potrafiący współdziałać w przyjacielskiej atmosferze. Stanowimy mały zespół, na którego czele stoją:

Izabela i Bartłomiej – założyciele Freeshion. To w głowie Izy rodzą się pomysły, które później zamieniają się w nasze ubrania, jest odpowiedzialna za projekty oraz ich wdrażanie, wybiera wzory i tkaniny. To ona nadaje charakteru naszym ubraniom i kolekcjom. Bartek natomiast zajmuje się koordynacją logistyki większości procesów i towarów, a więc przygotowania produkcji i dokumentacji, odpowiada za sprzedaż, zatrudnienie, outsourcing i finanse. Gdybyśmy powiedzieli, że Iza jest sercem Freeshion, to Bartek z pewnością zyskałby miano mózgu! Ci dwoje dali solidne podstawy marce. Zapraszając do współpracy kolejne osoby, umożliwili im rozwój, sami się przy tym rozwijając. I tak w zespole pojawiły się:

Julia Jarmulska – dyrektor kreatywny; zanim ubrania Freeshion ucieszą nasze pozostałe zmysły, dzięki Julii najpierw ucieszą oczy; dba o estetyczną stronę marki, odpowiada za zdjęcia, grafiki, banery, kampanie reklamowe.

Magdalena Wąsik – koordynator zamówień; to nie tylko głos naszej infolinii, to głos rozsądku w magazynach firmy. Sprawnie odpowiada na wszystkie wiadomości, troszczy się o to, by wszystko było na czas i dawało obopólną satysfakcję.

Magdalena Bytyń – kierownik zakładu szwalniczego; bez jej zgody żadna igła nie zatańczy z żadną nitką, nadzoruje procesy produkcyjne, dbając przy tym o najwyższą ich jakość.

Iza

Założycielka

Bartek

Założyciel

Julia

Dyrektor kreatywny

Magda

Koordynator zamówień

Magda

Kierownik zakładu szwalniczego