Każda dziewczynka już w dzieciństwie jednego może być pewna w 100%                               – że w przyszłości stanie się kobietą!?

A bycie kobietą to gwarancja życia, które nigdy nie będzie jednowymiarowe!

Już sama mnogość ról społecznych, które ma do odegrania, przeciętnego mężczyznę przyprawiłaby o zawrót głowy. Tych ról jest naprawdę dużo! Wiele z nich wynika z faktu bycia częścią rodziny.

Pierwszą rolą, w której zostajemy obsadzone to córka. Mama cieszy się, że będzie miała w domu sojuszniczkę, a tata drży o losy swojej małej córeczki, którą lada chwila będzie chciał mu wykraść jakiś obcy mężczyzna.
Można być starszą lub młodszą siostrą. Gdy jesteś tą pierwszą: dajesz przykład; gdy jesteś tą drugą: bierzesz przykład. Przecierasz szlaki albo podążasz już przetartymi. Gdy tata odpuści, znajdujesz mężczyznę swojego życia. Stajesz się partnerką, być może żoną.

Zaczyna się życie we dwoje. Później może zdarzyć się tak, że zostaniesz matką. Tu można by dyskutować, które z pojęć: „matka” czy „kobieta” jest bardziej pojemne.

Jako pełnoprawna członkini rodziny wpadniesz też w rolę cioci, tej, którą mama każe pocałować na powitanie lub tą, która zdradza sekrety rodziców z dzieciństwa i daje drobne na przyjemności.    Bycie babcią to najprzyjemniejsza z ról. Wszystko możesz, ale nic nie musisz.

Poza bezpiecznymi murami domu czekają na Ciebie kolejne role.

Jako pracownica musisz się nie tylko podporządkować, wykazać, ale przede wszystkim spełniać. W końcu praca to co najmniej 1/3 naszej doby!
Jedną z tych ról, w których jesteśmy na tych samych prawach, co druga strona, to bycie przyjaciółką!

Zakupy, wyjście do kina, na imprezę czy spotkanie przy lampce wina to doskonałe sposoby na wspólne oderwanie się spraw życia codziennego. A z kim, jak nie z nią?
Jesteśmy też koleżankami, znajomymi, sąsiadkami… Jesteśmy kobietami!

?8. marca mamy swoje święto i świętujmy je tak, jak lubimy! Pójdźmy do kina z przyjaciółkami, na kolację z mężczyzną swego życia albo zostańmy w domu, leżąc na kanapie, kupmy sobie coś ładnego, zróbmy coś, co sprawi nam przyjemność!

Freeshion wszystkim kobietom życzy, by nigdy nie przestawały w siebie wierzyć, wspierały się wzajemnie i były wobec siebie fair. Wchodźcie tylko w te role, które pozwolą Wam pozostać sobą! Pamiętajcie, że macie siłę, największą z sił: kobiecość! Używajcie jej!

Dla Waszej przyjemności przygotowaliśmy rabat -8% na wszystko! Świętujcie z Freeshion!