Posiadanie kilku lub kilkunastu sukienek to duże ułatwienie przy wyborze codziennej stylizacji.  Cenią sobie to kobiety, które każdego dnia chcą wyglądać inaczej. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że duża ilość ubrań zajmuje w szafie sporo miejsca. A gdybyśmy powiedzieli Wam, że istnieje taka sukienka, którą można nosić na wiele sposobów? Mało tego! Z dumą możemy powiedzieć, że Ida, bo o niej mowa, została zaprojektowana i uszyta we Freeshion.

Ta uwielbiana przez nasze klientki sukienka to kreacja stworzona z najwyższej jakości bawełny, mająca luźny, oversize’owy krój. Dwie boczne kieszenie to jej kolejny atut. W ofercie sklepu występuje aż w ośmiu kolorach, więc znalezienie tego, który jest najbliższy naszym gustom to bardzo prosta sprawa.

Jak odmieniać Idę , tworząc kolejne , zupełnie różne stylizacje?  Najpierw pomyśl, na jaką okazję chcesz włożyć swoją ulubioną sukienkę. Gdy potrzebujesz eleganckiej kreacji, dobierz do niej szpilki lub eleganckie botki. Na niezobowiązujące spotkanie połącz ją z płaskim obuwiem. Niech to będą wygodne tenisówki lub  oxfordy czy mokasyny. Chcesz podkreślić talię? Zaznacz ją paskiem lub modną, skórzaną nerką.  Jeśli natomiast masz „coś do ukrycia”, pozwól Idzie swobodnie ułożyć się na ciele. Mistrzyni kamuflażu to jej drugie imię. Bez względu na to, jaki zechcesz nadać jej charakter, gwarantujemy, że nie przejdziesz niezauważona.

Podobnie jak „Ida” Pawła Pawlikowskiego, która została nagodzona Oscarem, w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, tak Ida od Freeshion to sukienka zasługująca na najwyższą ocenę. Tak wielkie grono zadowolonych klientek nie może się mylić, a dla nas to najbardziej wiarygodne jury.

ZOBACZ WIĘCEJ – IDA

ZOBACZ WIĘCEJ – Torebki NERKI

Comments (1)

Dodaj komentarz