Na szczęście czasy, gdy biurowy dress code mocno ograniczał kobiety w doborze stylizacji do pracy, odchodzą w niepamięć. Zestawy składające się z ołówkowych spódnic w odcieniach grafitu i błękitnych koszul to relikt przeszłości, który często przypomina o sobie na wyborczych plakatach. Choć strój do pracy powinien być w stonowanej kolorystyce, nie oznacza, że musi być nudny!

Biorąc pod uwagę fakt, że jesienna aura dość odczuwalnie wdarła się do naszej rzeczywistości, klasyczne spódnice możemy zamienić na spodnie lub getry. Wybierając te drugie, pamiętajmy, żeby łączyć je z koszulami o przedłużonych fasonach lub z tunikami. W innym przypadku ktoś mógłby pomyśleć, że od razu po pracy wybieramy się na trening do klubu fitness, a nie oto przecież chodzi!

Uniwersalność ubrań Freeshion pozwala utworzyć z nich bazę do wielu stylizacji. Proponowane przez nas koszule idealnie zgrają się zarówno z garniturowymi spodniami, jak i w luźniejszej wersji z jeansami. Z tych dwóch kombinacji mogą powstać kolejne! Tym razem wystarczy zamienić szpilki na tenisówki lub inne obuwie na płaskiej podeszwie. Można zestawiać dowoli!

Nie można zapomnieć o jesiennym atrybucie, czyli ciepłym swetrze. O ile latem przydawał się tylko wieczorową porą, teraz będzie niezastąpiony w ciągu niemalże całego dnia. Jeśli postawimy na kardigan, z powodzeniem zastąpi marynarkę. Klasyczne swetry, włożone na koszulę, stworzą casualowy, ale nadal elegancki zestaw.

Pamiętajmy, także dodatki mogą mieć decydujący wpływ na charakter stylizacji. Warto postawić na torbę wykonaną z dobrej jakości skóry. Aktówki, które znajdziemy we Freeshion, są kwintesencją kobiecego stylu.    

Tej jesieni postawmy na kobiecość!

Dodaj komentarz