Nadal szukamy słów, by móc wyrazić naszą radość… Cieszymy się ogromnie, że w końcu możemy zaprosić Was do siebie! Tak jest!  Freeshion ma własny sklep internetowy; sklep, który od dawna był pomysłem, a dziś staje się faktem i otwiera przed Wami swoje podwoje! Chcemy, abyście czuli się u nas swobodnie, aby zakupy były jeszcze większą przyjemnością! To właśnie tu znajdziecie swoje ulubione ubrania oraz poznacie mnóstwo nowych. Już za chwilę pojawi się jesienna kolekcja, która, mamy nadzieję, spodoba Wam się jak te dotychczasowe. 

Po tygodniach wytężonej pracy oddajemy Wam coś, z czego jesteśmy niesamowicie dumni! Miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Was i dla Was!

Niech ta radość będzie jeszcze większa! Zapiszcie się do naszego newslettera, a otrzymacie 100 zł na zakupy! To na dobry początek, ale nie zamierzamy na tym zakończyć! Wypatrujcie kolejnych niespodzianek! 

Mamy nadzieję, że nasza strona szybko trafi na listę Waszych ulubionych miejsc w internecie, gdzie nie tylko zrobicie zakupy, ale i będziecie mogli miło spędzić czas przy lekturze działu Magazine.  Chcemy, abyście znaleźli w nim informacje ze świata mody, inspiracje, poznali sławne osoby, które wybrały nasze ubrania, zajrzeli z nami do kuchni, wybrali się w podróże… Żebyście razem z nami byli na bieżąco! 

Witajcie na Freeshion.pl!

Dodaj komentarz